Luda Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luda Zabava

....
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Predstavite se da znamo sa kim pricamo...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Lord_Mimex
Administrator
Administrator
Lord_Mimex


Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.03.2008

Predstavite se da znamo sa kim pricamo... Empty
PočaljiNaslov: Predstavite se da znamo sa kim pricamo...   Predstavite se da znamo sa kim pricamo... EmptyPet Mar 21, 2008 5:02 pm

Evo ja cu prvi...

Zovem se Emir,iz Pljevalja sam,Crna Gora,imam 15 godina,u junu 16... Treniram fudbal,volim da slusham muziku,provodim dosta vremena na netu... Za sve koji zele da saznaju vishe neka se jave na MSN...
Nazad na vrh Ići dole
WiTaa
Super Moderator
Super Moderator



Broj poruka : 2
Godina : 31
Lokacija : SLoWeNiaa ---> MaRiBooR... :D
Datum upisa : 22.03.2008

Predstavite se da znamo sa kim pricamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se da znamo sa kim pricamo...   Predstavite se da znamo sa kim pricamo... EmptySub Mar 22, 2008 6:35 am

Ćaoo... Ja sam Vita.... Žiwim u Sloveniji.... Imam 15 godina... Trenirala sam rukomet Very Happy... Wolim slušat muziku ( najwiše rap i hause ).... Zaljubljena sam Embarassed ... To je to... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milosh
Tek Učlanjen
Tek Učlanjen



Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.04.2008

Predstavite se da znamo sa kim pricamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se da znamo sa kim pricamo...   Predstavite se da znamo sa kim pricamo... EmptySub Apr 05, 2008 7:11 am

Cao ja sam Milos ... i ono sto sam primjetio je da je dosta toga na ovom forumu preuzeto sa www.forum-vizija.forumotion.com koji je takodje moj Very Happy Ljudi cijeli pravilnik je `otet` od nas . . . Zato vas jos jednom molim ne prepisujte ;p
Nazad na vrh Ići dole
GomY
Administrator
Administrator
GomY


Broj poruka : 88
Godina : 31
Datum upisa : 21.03.2008

Predstavite se da znamo sa kim pricamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se da znamo sa kim pricamo...   Predstavite se da znamo sa kim pricamo... EmptySub Apr 05, 2008 9:46 am

ja nisam ni znao za tvoj forum tako da nisam ni prepisivao....sve prepisujem sa foruma SANjARI
Nazad na vrh Ići dole
https://luda-zabava.yoo7.com
Sponsored content





Predstavite se da znamo sa kim pricamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se da znamo sa kim pricamo...   Predstavite se da znamo sa kim pricamo... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavite se da znamo sa kim pricamo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Luda Zabava :: FORUM :: Predstavljanje Novih Članova-
Skoči na: